Poznáte suchý olej na tvár? Pomôže nielen pleti, ale aj vlasom

Vyhýbate sa výživným rastlinným olejom len z dôvodu, že vám prekáža ich mastný film na pokožke? Konečne ste sa rozhodli vyskúšať suchý olej, ale stále nemáte jasno v tom, čo suchý olej vlastne je?  

 

Čo je to suchý olej?

Ľahšie pochopíme význam slova "suchý olej," keď vysvetlíme, že suchosť sa vzťahuje menej na charakteristiku oleja, ale viac na jeho absorpciu do pokožky.

Suchý olej sa vyznačuje hlavne svojou tekutou a nemastnou štruktúrou. Zjemňuje a vyživuje pokožku bez zanechania mastného filmu. Suché oleje sú preto práve vysoko cenené v kozmetike pre ich výživný účinok.

 

Prečo používať suchý olej?

 

Jedným z nepríjemných pocitov, ktoré môže olej zanechať je skutočne mastný film na povrchu pokožky. Suchý olej sa rýchlo vstrebáva do pokožky, nezanecháva mastné stopy na oblečení a umožňuje rýchlu aplikáciu pri každodennom používaní. Suchý olej môžete aplikovať na telo, tvár a vlasy. 

Aby suchý olej prenikol ľahšie, neváhajte ho aplikovať na mierne vlhkú pokožku. Či už po sprchovaní alebo parnom kúpeli. Určite oceníte všetky jeho výhody: 

plus 5 skrášľuje pokožku tým, že regeneruje vrstvy epidermy a štruktúru bunkových membrán a hlavne chráni lipidovú bariéru pokožky, takže vaša pleť bude úžasne jemná

plus 5 pridajte niekoľko kvapiek do kúpeľa a vychutnajte si hydratačné vlastnosti suchého oleja a jeho jemnú vôňu

plus 5 vyživuje a zjemňuje vlasy, dodáva im lesk a hebkosť

   Suchy olej

Multifunkčný suchý olej od Fleurance  Nature so svojou jemnou kvetinovou vôňou sa rýchlo stane životne dôležitou súčasťou vašej krásy! 

Tento multifunkčný suchý olej kombinuje účinnosť ošetrenia tým, že vyživuje, chráni, skrášľuje a vyhladzuje pokožku a vaše vlasy v jednom kroku. Je jemnou zmesou štyroch vzácnych olejov pochádzajúcich z ekologicky pestovaných rastlín (sezamu, šípky, sladkých mandlí a marhuľových jadier)Taktiež obsahuje prírodný vitamín E, ktorý zároveň chráni pred voľnými radikálmi, ktoré intenzívne pôsobia na pleť a vlasy.

 

plus 5 svojimi regeneračnými a antioxidačnými vlastnosťami  oleja zo sezamu a šípok zanecháva na vašej pokožke svetlý saténový lesk

plus 5 sladký mandľový olej má výživné a zmäkčujúce vlastnosti, ktorý zanecháva pokožku hodvábne  jemnú

plus 5 olej z marhuľových jadier extrahovaný z jadra ovocia obsahuje kyselinu linolovú (polynenasýtená mastná kyselina), ktorá je známa tým, že tonizuje pokožku a obnovuje jej žiarivosť a pružnosť

 

Rozhodnite sa pre ekologickú certifikovanú kozmetiku

 

Tento certifikovaný organický suchý olej spĺňa presné špecifikácie. Je to zároveň záruka dôvery pre spotrebiteľa. Rastlinné oleje z ekologickej kozmetiky nepoužívajú chemické metódy, ale používajú maximálne množstvo prírodných zložiek z ekologického poľnohospodárstva. Výrobky, ktoré rešpektujú životné prostredie a sú bez nežiaducich zložiek sú súčasťou spoločenských hodnôt.

 Vyskúšajte náš multifunkčný suchý olej

 

 Suchy olej 2